Graviravimas ant metalo - unikalus paviršiaus apdirbimo būdas

Graviravimas ant metalo 2019-09-04T06:37:25+00:00

Įvairios paskirties metalo gaminių graviravimui rinktis galima beveik visus metalus, tarp kurių – nerūdijantis plienas, aliuminis, varis, žalvaris, auksas ir sidabras. Graviravimas ant metalo atrodo itin subtiliai ir elegantiškai. Ant metalinio paviršiaus išgraviruotas paveikslėlis yra ilgaamžis, o jo spalva bei atspalvis priklauso nuo metalo paviršiaus, rūšies ir lazerio spindulio galingumo.

Nerūdijantis ar paprastas plienas graviravimui tinka labiausiai, nes gaunamas rezultatas – pats kokybiškiausias.

Kadangi graviravimas ant metalo pasižymi preciziškumu ir itin aukšta kokybe, išgraviruoti galima net ypač smulkius užrašus, simbolius ar grafinius vaizdus. Belieka pasitelkti vaizduotę ir mums išsakyti savo poreikius – likusiu darbu pasirūpinsime.

Idėjos graviravimui ant metalo

Išgraviravus produkto paviršių, jis iš karto įgyja individualumo ir unikalumo, todėl metalo graviravimas dažnai pasirenkamas pagražinti dovanas. Galime išgraviruoti įvairias verslo dovanas, suvenyrus, spyneles, sveikinimo lenteles, medalius, laikrodžius, termosus, puodelius ar gertuves, raktų pakabukus, rašiklius, žiebtuvėlius, įvairius darbo įrankius.

Tiesa, nepatariama graviruoti lakuoto metalo paviršiaus, kad lakas graviravimo metu neaptrupėtų. Paviršius, ant kurio graviruojama, taip pat privalo būti lygus.

Renkantis produktą, pravartu pirmiausia atlikti graviravimo testą, kad būtumėte šimtu procentų tikri, jog pasirinkto metalo kokybė graviravimo metu nebus sugadinta. Įspėjame Jus todėl, kad šiuo metu į metalo gaminius dažnai dedamos tokios priemaišos kaip chromas, kuris, reaguodamas su lazerio spinduliu, gali nesuteikti norimo graviravimo rezultato.

Leiskite UAB „Litpolstar“ komandai pasirūpinti šiuo precizišku darbu ir mes įrodysime, kad daugiau nei 20 metų šioje srityje dirbame ne veltui.