Graviravimas ant stiklo - į ką verta atkreipti dėmesį?

Graviravimas ant stiklo 2019-09-04T06:47:24+00:00

Graviravimas ant stiklo – labai populiarus (ypač ieškant unikalios dovanos artimajam), o kokybiškai atliktas darbas bus ir ilgaamžis.

Graviruojant, medžiagos paviršiaus struktūrinės savybės yra veikiamos lazerio spindulių, o, pasitelkus šiuolaikines technologijas, proceso metu vaizdas tampa toks aiškus, kad preciziškai išgraviruoti galima net labai smulkų paveikslėlį bei tekstą.

Ką apie stiklo graviravimą reikėtų žinoti?

Stiklas nepasižymi dideliu patvarumu, todėl svarbu įsidėmėti, kad graviravimui geriau nesirinkti plonų stiklo gaminių. Galbūt akivaizdu, tačiau graviravimo kokybė ir rezultatas labai priklauso nuo stiklo kokybės.

Išgraviruotas užrašas ar paveikslėlis ant stiklo tampa matinis, todėl graviravimui geriau nesirinkite stiklo, kuris jau yra matinis, nebent toks stiklas – spalvotas. Bet kokiu atveju, prieš ruošdamiesi stiklo gaminį graviruoti, būtinai įsitikinkite, ar jis šiam apdirbimui tinkamas. Kitu atveju galite ne apsidžiaugti rezultatu, o nusivilti sugadintu produktu.

Stiklo graviravimas taip pat leidžia išgauti trimatį (3D) vaizdą, tačiau tai, koks gilus bus išgraviruotas simbolis ar užrašas, priklauso nuo pasirinkto produkto bei medžiagos, iš kurios jis pagamintas. Nors giluminis graviravimas tinka įvairioms medžiagoms, šis metodas dažniau naudojamas graviravimui ant medžio bei metalo gaminių..

Su UAB „Litpolstar“ bet kokį stiklinį gaminį nesunkiai paversite vienetiniu.