Graviravimas lazeriu - kaip tai vyksta?

Graviravimas lazeriu 2019-09-04T06:35:09+00:00

Šiuolaikinių technologijų pagalba graviravimas lazeriu gali būti atliekamas itin tiksliai – kompiuteriu valdant visą graviravimo eigą galima nesunkiai perteikti bet kokį skaitmeninio formato vaizdą. Ir visai nesvarbu, ar graviruojamas užrašas ar piešinys smulkus, kupinas detalių, ar stambus ir didelių išmatavimų.

Labai tiksliai, aiškiai ir vientisai perteiktas logotipas, tekstas ar bet koks kitas grafinis vaizdas bus ilgaamžis. Tai sakydami neperdedame – graviravimas lazeriu dažnai laikomas amžinai išliekančiu darbu.

Kaip vyksta graviravimo lazeriu procesas?

Apskritai, graviravimą būtų galima apibūdinti kaip medžiagos viršutinio sluoksnio pašalinimą. Sufokusuotas didelio galingumo lazerio spindulys panaikina produkto paviršiaus plotą. Kai viršutinis produkto sluoksnis yra pašalinamas, išgraviruotas paviršius pakeičia struktūrą ir, priklausomai nuo medžiagos, jis dažniausiai virsta tamsesniu.

Lazerinis graviravimas dar kartą įrodo, kokios inovatyvios yra lazerinės technologijos – jokiu kitu metodu atlikti graviravimo darbų ant tiek daug skirtingų medžiagų nėra įmanoma. Lazerio privalumai nenuginčijami – graviravimo būdu apdirbtas produktas neįkaista, jo nereikia laikyti suspausto, todėl išvengiama pažeidimų. Automatizuotas graviravimas lazeriu taip pat leidžia išvengti darbo klaidų bei netikslumų, o didelių užsakymų savikaina gerokai sumažėja.

Suvenyrai, vienetinės, verslo dovanos, logotipai, sveikinimų, apdovanojimų lentelės, įvairūs darbo įrankiai – graviravimą rinktis galima dėl įvairių priežasčių. Svarbiausia, prieš graviruojant tiksliai išsiaiškinti, ar medžiaga tinkama tokiam apdirbimui. Tačiau šį darbą galite drąsiai palikti mums – atsargiai įvertindami graviravimui pasirinktą medžiagą, padėsime Jums išvengti nekokybiško darbo rezultato.