Lazerinis graviravimas

Lazerinis graviravimas 2019-09-04T06:32:43+00:00

Lazerinis graviravimas dažnai tampa originalių, vienetinių dovanų idėjų ieškančių žmonių pasirinkimu, tačiau tai toli gražu nėra vienintelė graviravimo paskirtis. Šiam darbui galima naudoti daugybę skirtingų medžiagų, o graviruojamas piešinys, tekstas ar logotipas gali būti skirtingų matmenų – nuo labai stambių iki pačių smulkiausių piešinių ar užrašų.

Lazerinis graviravimas pasižymi ypatingu preciziškumu, todėl karštu spinduliu išgraviruotos smulkios detalės atrodys nepriekaištingai ant bet kokios medžiagos paviršiaus.

Kokias graviravimo paslaugas teikiame?

Graviruojame ant stiklo, organinio stiklo, metalo, medžio, kartono, odos, popieriaus, dengto metalo, vario, aliuminio, nerūdijančio plieno, sidabro, aukso ir kitų paviršių. Taip pat teikiame trimačio graviravimo paslaugas. Jeigu tarp anksčiau išvardintų medžiagų nematote tokios, ant kurios norite išgraviruoti pasirinktą grafinį vaizdą ar tekstą, paprasčiausiai su mumis susisiekite – produktą įvertinsime ir nustatysime, ar graviravimo darbo rezultatas tikrai bus toks, kokio tikitės.

Pasitelkdami naujausias technologijas, galime išgraviruoti net labai didelius kiekius užsakymų, o didesnė nei 20 metų patirtis leidžia mums didžiuotis aukšta atlikto darbo kokybe. Klientams siūlome konkurencingas kainas, o darbus visada atliekame laiku, nes sugebame tiksliai įvertinti, kiek laiko užtruks lazerinis graviravimas ir užduoties įgyvendinimas.

Rinkdamiesi lazerinį graviravimą, renkatės ilgaamžiškumą, preciziškumą ir aukštą kokybę. Tačiau ne kiekviena medžiaga idealiai tinkama tokiam apdirbimui (pavyzdžiui, dėl joje esančių priemaišų), todėl mūsų komanda atliks tikslų tos medžiagos vertinimą ir taip padės išvengti potencialiai nekokybiško darbo rezultato.

Daugiau apie graviravimo lazeriu procesą sužinokite čia.