Paslaugos 2019-09-04T05:33:11+00:00

Ko negali atlikti kiti – tą atliksime mes!

Susisiekite

PLASTIKO GAMYBA IR LIEJIMAS

Projektuojame ir kuriame naujų produktų pramoninį dizainą, gaminame prototipus bei tarpininkaujame atliekant liejimo formų gamybą. Naudojant pažangiausią liejimo technologiją, plastikinių gaminių liejimas tapo greitu ir itin efektyviu procesu. Liejame gaminius, sveriančius nuo 1 – 1300 g. Sužinokite daugiau!

PLASTIKO GAMYBA

PLASTIKO LIEJIMAS

NESTANDARTINIAI GAMINIAI

Projektuojame ir gaminame įvairius nestandartinius gaminius iš plastiko, stiklo, metalo, medžio ar kitokių medžiagų. Stendus, skydus, „click“ sistemas, vidinę ir išorinę reklamą, kitus gaminius. Sužinokite daugiau!

NESTANDARTINIAI PLASTIKO GAMINIAI

NESTANDARTINIAI METALO GAMINIAI

DAUGIAU NEI 20 METŲ UŽTIKRINAME SĖKMĘ

GRAVIRAVIMAS LAZERIU

Graviruojame ant stiklo, plastiko, metalo, medžio, odos, popieriaus, vario, aliuminio, nerūdijančio plieno ir kitų paviršių. Mūsų įmonėje atliekamas ir trimatis graviravimas. Sužinokite daugiau!

LAZERINIS GRAVIRAVIMAS

GRAVIRAVIMAS ANT METALO

GRAVIRAVIMAS ANT STIKLO

PJAUSTYMAS LAZERIU

Pjaustome lazeriu itin tiksliai, greitai ir be papildomos jėgos. Galime išpjauti sudėtingas formas. Švarus pjūvis, aukšta kokybė ir patogumas – sužinokite daugiau!

PJAUSTYMAS LAZERIU

3D FREZAVIMAS

Išpjauname tikslias detales iš metalo, plastiko, stiklo, odos, popieriaus, ir kitų medžiagų. Trimatis frezavimas – efektyvus ir našus apdirbimo būdas. Sužinokite daugiau!

3D FREZAVIMAS

SPAUDOS DARBAI

Atliekame įvairaus dydžio spaudos darbus ant akrilo, stiklo, PVC, PET, tento, odos, plastiko, metalo, medžio ir kt. Taip pat profesionaliai atliekame akrilo klijavimą, poliravimą, šlifavimą, laminavimą. Sužinokite daugiau!

SPAUDOS DARBAI

SPAUDA ANT PLASTIKO

REKLAMOS GAMYBA

Kuriame tiek išorės, tiek vidaus reklamą. Pasirūpinsime įvairiais reklamos sprendimais: stendais, reklaminiais skydais, tentais, lipdukais, šviesiadėžėmis ir kt. Sužinokite daugiau!

REKLAMOS GAMYBA

Plastikinių gaminių liejimas

Naudojame pažangiausią liejimo technologiją, liejame gaminius, sveriančius nuo 1 – 1300 gr. Projektuojame ir kuriame naujų produktų pramoninį dizainą, gaminame prototipus, tarpininkaujame atliekant liejimo formų gamybą.

Nestandartiniai gaminiai iš plastiko, metalo

Projektuojame ir gaminame įvairius nestandartinius gaminius iš plastiko, stiklo, metalo, medžio ar kitokių medžiagų. Stendus, skydus, „click“ sistemas, vidinę ir išorinę reklamą, kitus gaminius.