Plastiko gaminiai pagal individualius užsakymus

Plastiko gamyboje, liejime dirbame daugiau nei du dešimtmečius, o per tuos metus gerokai praplėtėme siūlomų paslaugų ir produktų asortimentą, kurį sudaro tiek standartiniai, tiek nestandartiniai plastiko gaminiai. Projektuojame ir gaminame nestandartinius, vienetinius gaminius iš plastiko Jūsų verslui. Dirbtuvėse turime pažangiausią liejimo įrangą, kurios pagalba galime būti lankstūs ir klientams siūlyti skirtingo dydžio, svorio, sudėtingumo produktus.produktus.

Kadangi naudojamės moderniomis liejimo technologijomis, darbas atliekamas efektyviai, greitai, sumažėja brokų rizika. Nestandartiniai plastiko gaminiai padės Jums įgyvendinti drąsiausias dizaino idėjas – tereikia kūrybiškumo bei profesionalumo nestokojančių projektuotojų ir gamintojų.

Individualūs nestandartinių gaminių projektai

Nestandartinių produktų gamyba apima labai plataus panaudojimo daiktus – nuo lankstinukų laikiklių iki reklaminių stendų. Gaminame vidinę, išorinę, tūrinę reklamą, skydus, „click“ sistemas, kurie, protingai ir kūrybiškai suprojektuoti, padės Jums būti matomiems. Žinoma, kuo originalesne forma pateikta reklama, tuo geriau ji bus įsiminta, todėl su idėjomis būkite drąsūs – neribokite vaizduotės.

Smulkesni nestandartiniai plastiko gaminiai – tai bukletai, lankstinukai, brošiūrų laikikliai, kabliukai, įvairūs dėklai, rėmeliai bei kitos, iš pažiūros nedidelės, tačiau svarbios detalės bet kokiam verslui.

Kūrybinga ir šiuolaikiška UAB „Litpolstar“ komanda dirba tam, kad Jūsų individualus projektas ne tik tenkintų lūkesčius iš estetinės pusės, bet ir būtų kokybiškas bei ilgaamžis. Ilgametė patirtis bei domėjimasis naujausiomis gamybos tendencijomis leidžia mums garantuoti, kad Jums pristatytas galutinis produktas atitiks visus anksčiau išvardintus kriterijus.

Pateikite savo individualų nestandartinės gamybos užsakymą užpildę užklausą