Plastiko liejimas ir liejimo formų gamyba

Pažangiausios liejimo technologijos leidžia mums užtikrinti, kad automatizuotas plastiko liejimas būtų greitas ir efektyvus procesas, o pagaminti plastiko produktai neturėtų brokų. Mūsų gaminamos produkcijos asortimentas – labai platus, o konkrečius produktus apžiūrėti ir apie juos plačiau skaityti galite paspaudę ant produkcijos katalogo.

Skirtingos liejimo mašinos leidžia mums gaminti įvairių svorių ir dydžių plastikines detales, aksesuarus (pavyzdžiui, etikečių laikiklius, dėklus), biuro reikmenis bei kitą plastikinę produkciją. Plastiko liejimas mūsų įmonėje – lankstumu pasižymintis procesas, o liejamų produktų svoris svyruoja nuo 1 iki 1300 g. Liejimui naudojame daug skirtingų žaliavų, tarp kurių PP, PE, PS, POM.PC, ABS, PA.

Kitos, su plastiko liejimu susijusios paslaugos

Kadangi nuolat siekiame judėti į priekį, plačią teikiamų paslaugų pasiūlą laikome dideliu privalumu. Ne tik liejame plastikinius gaminius iš jau turimų arba klientų atvežtų formų, tačiau domimės ir liejimo formų gamyba, – pasitelkę komandos kūrybiškumą ir profesionalumą, projektuojame bei kuriame naujų gaminių pramoninį dizainą, kuriame jų prototipus, tarpininkaujame naujų liejimo formų gamyboje.

Per porą dešimtmečių užsitarnavome daugybės klientų ir partnerių pasitikėjimą. Šiuo metu mūsų produkciją naudoja didžiausi prekybos centrai bei žinomi prekės ženklai.

Sklandus bendradarbiavimas, lankstumas, laiku atliekamas darbas – tai UAB „Litpolstar“ profesionalumo rodikliai, įvertinti net keliais ISO sertifikatais.