Reklamos gamyba - vidaus ir išorės reklamai

Originali reklamos idėja, apgalvoti rinkodaros sprendimai ir kokybiška reklamos gamyba reikalauja gana daug laiko ir resursų, nes reklama – tiesiausias, veiksmingiausias būdas pasiekti potencialų klientą, kuris, įvairiais rinkodaros tyrimų duomenimis, neskiria vienai reklamai daugiau nei kelių sekundžių dėmesio. Būtent šios sekundės yra kritinės – ar reklama įstrigs žmogaus atminty, ar bus pamiršta po dar kelių sekundžių?

Išorės ir vidaus reklamos gamyba – viena iš mūsų įmonės teikiamų paslaugų. Versle sukamės jau daugiau nei 20 metų, mūsų produkciją naudoja žinomi prekės ženklai, todėl užtikriname patikimumą bei aukštą produktų ir paslaugų kokybę.

Sena, gera, patikima išorės reklama

Populiarumo neprarandančios lauko reklamos išlieka vienu veiksmingiausiu būdų įmonei pademonstruoti savo paslaugas ir produktus. Galime pagaminti stendus, iškabas, šviesdėžes, pilonus, tentus, reklaminius skydus, tūrines raides bei kitą išorės reklamą.

Itin mėgiamos yra šviesdėžės. Natūralu, kad šviesa, ryškumas reklamoje traukia dėmesį, o šviesdėžė dar ir užtikrina pastebimumą sutemus. Žiemą, dideliems automobilių srautams judant antroje dienos pusėje bei švintant, prie kelio stūksanti apšviesta reklama pro akis praleista nebus.

Kūrybiškų sprendimų reikalaujanti vidaus reklama

Į reklamos gamybą įeina daugiau niuansų nei dažnai susimąstoma – pavyzdžiui, bandant įsirengti stendą nedidelėje erdvėje išbandomas kūrybiškumas. Juk ne visos įmonės nori ar gali išlaidauti, todėl tenka rasti protingą, akį traukiantį sprendimą, į kurį sutilps visos kompanijos vizijos.

Reklaminiai skydai, stendai, informacinės ir nuorodų sistemos, tentai, lipdukai, šviesdėžės bei kiti vidaus reklamos sprendimai – mūsų komanda rūpinasi Jūsų įmonės įvaizdžiu ir matomumu.

Kurdami tiek išorės, tiek vidaus reklamas pasitelkiame kūrybiškumą, senas bei naujas reklamos strategijas, ilgametę gamybos patirtį. Stengiamės vardan kiekvieno, mažo ir didelio kliento, nes suvokiame reklamos svarbą įmonės vystymuisi.