Produkcija ir paslaugos

Ko negali atlikti kiti – tą atliksime mes!

PLASTIKO GAMYBA IR LIEJIMAS

Projektuojame ir kuriame naujų produktų pramoninį dizainą, gaminame prototipus bei tarpininkaujame atliekant liejimo formų gamybą. Naudojant pažangiausią liejimo technologiją, plastikinių gaminių liejimas tapo greitu ir itin efektyviu procesu. Liejame gaminius, sveriančius nuo 1 – 1300 g.

NESTANDARTINIAI GAMINIAI

Projektuojame ir gaminame įvairius nestandartinius gaminius iš plastiko, stiklo, metalo, medžio ar kitokių medžiagų. Stendus, skydus, „click“ sistemas, vidinę ir išorinę reklamą, kitus gaminius.

GRAVIRAVIMAS LAZERIU

Graviruojame ant stiklo, plastiko, metalo, medžio, odos, popieriaus, vario, aliuminio, nerūdijančio plieno ir kitų paviršių. Mūsų įmonėje atliekamas ir trimatis graviravimas.

PJAUSTYMAS LAZERIU

Pjaustome lazeriu itin tiksliai, greitai ir be papildomos jėgos. Galime išpjauti sudėtingas formas. Švarus pjūvis, aukšta kokybė ir patogumas.

3D FREZAVIMAS

Išpjauname tikslias detales iš metalo, plastiko, stiklo, odos, popieriaus, ir kitų medžiagų. Trimatis frezavimas – efektyvus ir našus apdirbimo būdas.

SPAUDOS DARBAI

Atliekame įvairaus dydžio spaudos darbus ant akrilo, stiklo, PVC, PET, tento, odos, plastiko, metalo, medžio ir kt. Taip pat profesionaliai atliekame akrilo klijavimą, poliravimą, šlifavimą, laminavimą.

REKLAMOS GAMYBA

Kuriame tiek išorės, tiek vidaus reklamą. Pasirūpinsime įvairiais reklamos sprendimais: stendais, reklaminiais skydais, tentais, lipdukais, šviesiadėžėmis ir kt.