Graviravimas

Kokias graviravimo paslaugas teikiame?

Graviruojame ant stiklo, organinio stiklo, metalo, medžio, kartono, odos, popieriaus, dengto metalo, vario, aliuminio, nerūdijančio plieno, sidabro, aukso ir kitų paviršių. Taip pat teikiame trimačio graviravimo paslaugas. Jeigu tarp anksčiau išvardintų medžiagų nematote tokios, ant kurios norite išgraviruoti pasirinktą grafinį vaizdą ar tekstą, paprasčiausiai su mumis susisiekite – produktą įvertinsime ir nustatysime, ar graviravimo darbo rezultatas tikrai bus toks, kokio tikitės.

Pasitelkdami naujausias technologijas, galime išgraviruoti net labai didelius kiekius užsakymų, o didesnė nei 20 metų patirtis leidžia mums didžiuotis aukšta atlikto darbo kokybe. Klientams siūlome konkurencingas kainas, o darbus visada atliekame laiku, nes sugebame tiksliai įvertinti, kiek laiko užtruks lazerinis graviravimas ir užduoties įgyvendinimas.

Rinkdamiesi lazerinį graviravimą, renkatės ilgaamžiškumą, preciziškumą ir aukštą kokybę. Tačiau ne kiekviena medžiaga idealiai tinkama tokiam apdirbimui (pavyzdžiui, dėl joje esančių priemaišų), todėl mūsų komanda atliks tikslų tos medžiagos vertinimą ir taip padės išvengti potencialiai nekokybiško darbo rezultato.

Lazerinis graviravimas

Ypatingas preciziškumas

Lazerinis graviravimas dažnai tampa originalių, vienetinių dovanų idėjų ieškančių žmonių pasirinkimu, tačiau tai toli gražu nėra vienintelė graviravimo paskirtis. Šiam darbui galima naudoti daugybę skirtingų medžiagų, o graviruojamas piešinys, tekstas ar logotipas gali būti skirtingų matmenų – nuo labai stambių iki pačių smulkiausių piešinių ar užrašų.

Lazerinis graviravimas pasižymi ypatingu preciziškumu, todėl karštu spinduliu išgraviruotos smulkios detalės atrodys nepriekaištingai ant bet kokios medžiagos paviršiaus.

Graviravimas lazeriu – kaip tai vyksta?

Šiuolaikinių technologijų pagalba graviravimas lazeriu gali būti atliekamas itin tiksliai – kompiuteriu valdant visą graviravimo eigą galima nesunkiai perteikti bet kokį skaitmeninio formato vaizdą. Ir visai nesvarbu, ar graviruojamas užrašas ar piešinys smulkus, kupinas detalių, ar stambus ir didelių išmatavimų.

Labai tiksliai, aiškiai ir vientisai perteiktas logotipas, tekstas ar bet koks kitas grafinis vaizdas bus ilgaamžis. Tai sakydami neperdedame – graviravimas lazeriu dažnai laikomas amžinai išliekančiu darbu.

Kaip vyksta graviravimo lazeriu procesas?

Apskritai, graviravimą būtų galima apibūdinti kaip medžiagos viršutinio sluoksnio pašalinimą. Sufokusuotas didelio galingumo lazerio spindulys panaikina produkto paviršiaus plotą. Kai viršutinis produkto sluoksnis yra pašalinamas, išgraviruotas paviršius pakeičia struktūrą ir, priklausomai nuo medžiagos, jis dažniausiai virsta tamsesniu.

Lazerinis graviravimas dar kartą įrodo, kokios inovatyvios yra lazerinės technologijos – jokiu kitu metodu atlikti graviravimo darbų ant tiek daug skirtingų medžiagų nėra įmanoma. Lazerio privalumai nenuginčijami – graviravimo būdu apdirbtas produktas neįkaista, jo nereikia laikyti suspausto, todėl išvengiama pažeidimų. Automatizuotas graviravimas lazeriu taip pat leidžia išvengti darbo klaidų bei netikslumų, o didelių užsakymų savikaina gerokai sumažėja.

Suvenyrai, vienetinės, verslo dovanos, logotipai, sveikinimų, apdovanojimų lentelės, įvairūs darbo įrankiai – graviravimą rinktis galima dėl įvairių priežasčių. Svarbiausia, prieš graviruojant tiksliai išsiaiškinti, ar medžiaga tinkama tokiam apdirbimui. Tačiau šį darbą galite drąsiai palikti mums – atsargiai įvertindami graviravimui pasirinktą medžiagą, padėsime Jums išvengti nekokybiško darbo rezultato.

Graviravimas ant metalo

Unikalus paviršiaus apdirbimo būdas

Įvairios paskirties metalo gaminių graviravimui rinktis galima beveik visus metalus, tarp kurių – nerūdijantis plienas, aliuminis, varis, žalvaris, auksas ir sidabras. Graviravimas ant metalo atrodo itin subtiliai ir elegantiškai. Ant metalinio paviršiaus išgraviruotas paveikslėlis yra ilgaamžis, o jo spalva bei atspalvis priklauso nuo metalo paviršiaus, rūšies ir lazerio spindulio galingumo.

Nerūdijantis ar paprastas plienas graviravimui tinka labiausiai, nes gaunamas rezultatas – pats kokybiškiausias.

Kadangi graviravimas ant metalo pasižymi preciziškumu ir itin aukšta kokybe, išgraviruoti galima net ypač smulkius užrašus, simbolius ar grafinius vaizdus. Belieka pasitelkti vaizduotę ir mums išsakyti savo poreikius – likusiu darbu pasirūpinsime.

Išgraviravus produkto paviršių, jis iš karto įgyja individualumo ir unikalumo, todėl metalo graviravimas dažnai pasirenkamas pagražinti dovanas. Galime išgraviruoti įvairias verslo dovanas, suvenyrus, spyneles, sveikinimo lenteles, medalius, laikrodžius, termosus, puodelius ar gertuves, raktų pakabukus, rašiklius, žiebtuvėlius, įvairius darbo įrankius.

Tiesa, nepatariama graviruoti lakuoto metalo paviršiaus, kad lakas graviravimo metu neaptrupėtų. Paviršius, ant kurio graviruojama, taip pat privalo būti lygus.

Renkantis produktą, pravartu pirmiausia atlikti graviravimo testą, kad būtumėte šimtu procentų tikri, jog pasirinkto metalo kokybė graviravimo metu nebus sugadinta. Įspėjame Jus todėl, kad šiuo metu į metalo gaminius dažnai dedamos tokios priemaišos kaip chromas, kuris, reaguodamas su lazerio spinduliu, gali nesuteikti norimo graviravimo rezultato.

Leiskite UAB „Litpolstar“ komandai pasirūpinti šiuo precizišku darbu ir mes įrodysime, kad daugiau nei 20 metų šioje srityje dirbame ne veltui.

Graviravimas ant stiklo

Į ką verta atkreipti dėmesį?

Graviravimas ant stiklo – labai populiarus (ypač ieškant unikalios dovanos artimajam), o kokybiškai atliktas darbas bus ir ilgaamžis.

Graviruojant, medžiagos paviršiaus struktūrinės savybės yra veikiamos lazerio spindulių, o, pasitelkus šiuolaikines technologijas, proceso metu vaizdas tampa toks aiškus, kad preciziškai išgraviruoti galima net labai smulkų paveikslėlį bei tekstą.

Stiklas nepasižymi dideliu patvarumu, todėl svarbu įsidėmėti, kad graviravimui geriau nesirinkti plonų stiklo gaminių. Galbūt akivaizdu, tačiau graviravimo kokybė ir rezultatas labai priklauso nuo stiklo kokybės.

Išgraviruotas užrašas ar paveikslėlis ant stiklo tampa matinis, todėl graviravimui geriau nesirinkite stiklo, kuris jau yra matinis, nebent toks stiklas – spalvotas. Bet kokiu atveju, prieš ruošdamiesi stiklo gaminį graviruoti, būtinai įsitikinkite, ar jis šiam apdirbimui tinkamas. Kitu atveju galite ne apsidžiaugti rezultatu, o nusivilti sugadintu produktu.

Stiklo graviravimas taip pat leidžia išgauti trimatį (3D) vaizdą, tačiau tai, koks gilus bus išgraviruotas simbolis ar užrašas, priklauso nuo pasirinkto produkto bei medžiagos, iš kurios jis pagamintas. Nors giluminis graviravimas tinka įvairioms medžiagoms, šis metodas dažniau naudojamas graviravimui ant medžio bei metalo gaminių..

Su UAB „Litpolstar“ bet kokį stiklinį gaminį nesunkiai paversite vienetiniu.

×

Cart